Novinky
Webhosting Ruby on Rails
Ako prvý webhosting na Slovensku sme oficiálne zaradili do našej ponuky podporu moderného systému pre vývoj aplikácii Ruby on Rails. Podpora je k dispozícii už od balíka Beta. Spolu s možnosťou shell-prístupu na server tak získate ideálne prostredie pre správu a vývoj vašej RoR aplikácie.
Viac priestoru, viac možností, vyššia rýchlosť - a všetko za rovnakú cenu!
Nie, to nie je sen - vzhľadom k snahe výjsť v ústrety zvyšujúcim sa nárokom našich klientov, pripravili sme pre vás milé prekvapenie: niekoľkonásobné zväčšenie priestoru pre webhosting, nový a lacnejší balík WWW Park a rozšírenie Beta PLUS, zlepšenú konektivitu (pripojenie optickým kábel zo serverovne priamo do SIXu). Zmeny sa samozrejme týkajú aj našich verných klientov - veríme, že vás všetkých toto rozšírenie poteší!
AKCIA: Doména .SK iba za 390,- Sk

Platíte SK-NICu 600,- za registráciu slovenskej národnej domény a zdá sa vám to priveľa? Využite akciu pre registráciu nových domén .SK vo fantastickej cene iba 390,- Sk! Akcia platí pre všetky nové objednávky k hostingovým balíčkom (Alfa až Delta), nevzťahuje sa na "parkovacie" balíčky.
Ukončenie predregistrácie domény EU

Čas predregistrácie domény EU skončil - túto doménu budeme ďalej ponúkať v rámci našich štandardných hostingových služieb. Všetci klienti, ktorí si doménu EU u nás objednali, budú informovaní e-mailom o úspešnosti jej registrácie. Veríme, že pri registrácii budeme úspešní a ďakujeme vám za dôveru v naše služby.
V rámci skvalitnenia našich služieb a prevencie pred neplánovanými výpadkami elektrického prúdu boli naše hostingové servery presunuté do novučkej serverovne s dvojitou optickou linkou priamo do SIXu, zabezpečené pred elektrickou výsečou veľkou centrálnou záložnou napájaciou jednotkou a dieselgenerátorom s nábehom 30 sekúnd. Veríme, že tento krok povedie k vašej vyššej spokojnosti a prispeje k skvalitneniu našich služieb.
Registrácia domény EU
Je pre nás veľkým potešením oznámiť vám, že naša spoločnosť sa stala prvým akreditovaným registrátorom domény .EU na Slovensku! Bližšie informácie o nastávajúcej Sunrise Period a predregistrácii domény, ako aj o podmienach registrácie domény .EU vám prinesieme už v najbližších dňoch. Informácie o našej akreditácii nájdete na oficiálnej stránke správcu domény .EU EURid.
PODPORA TECHNOLÓGII PHP5 a MySQL 4.1
Vážení zákazníci, na našich nových serveroch už môžete využívať technológiu PHP5 spolu s najnovšou verziou databázového servera MySQL 4.1 a PostgreSQL 8.0. Všetky nové zriadené služby sú prevádzkované na týchto serveroch. Pre zachovanie kompatibility zostávajú na existujúcich serveroch inštalované verzie PHP 4.3 a MySQL 4.0.
Nová služba: Umiestnenie stránky na serveri v USA
Pripravili sme pre Vás novú službu: Umiestnenie Vašej stránky na našom novom serveri umiestnenom v USA (Miami, Florida). Ak je Vaša stránka určená prevažne zahraničným návštevníkom, umiestnením na rýchle linky v USA bude zabezpečená najvyššia rýchlosť načítavania stránok pre týchto návštevníkov.
ROZŠÍRENIE PONUKY DOMÉN
Vážení klienti, vzhľadom k narastajúcemu záujmu o medzinárodné domény, rozhodli sme sa rozšíriť našu ponuku o domény Japonska (.jp), Veľkej Británie (.co.uk/.org.uk/.me.uk), Nemecka (.de), Rakúska (.at) a Belgicka (.be). Špecialitou je aj pomerne nová doména .name, ktorá je určená najmä pre fyzické osoby - zaregistrujte si svoju vlastnú doménu na vaše meno, nech sa o vás dozvie celý svet!
BETA RASTIE!
Čo sa zmestí do 300 megabajtov priestoru? 2000 fotografií, 7 hodín hudby, 175 000 strán textu, 30 minút domáceho videa... Teraz vám prinášame 300 megabajtov v našom webhostingovom balíčku BETA! Navyše, ak ste si hosting BETA objednali už dávnejšie, za vašu vernosť našej spoločnosti sa váš priestor teraz zväčší na 300 megabajtov. A čo viac - odteraz balík BETA ponúka rozšírený počet e-mailových schránok - od teraz ich môžete využiť až 30!
PREČ SO SPAMOM!
Pre našich klientov zavádzame novú službu - nastavovanie úrovne SPAM filtra. Odteraz si priamo z Control Centra môžete regulovať úroveň citlivosti SPAM filtra, a to buď nastavením pre všetky e-mailové schránky vo vašej doméne, alebo aj pre jednotlivé schránky zvlášť! Správy vyhodnotené ako SPAM môžu byť ukladané do zvlášneho priečinka.
Konektivita/SIX 1 gigabit
Oznamujeme zákazníkom, že konektivita siete do Slovenského peeringového centra SIX bola zvýšená na 1 gigabit (1000 megabitov), čo umožňuje bezproblémovú dostupnosť našich stránok zo Slovenska hlavne v časoch špičky.
Vážení zákazníci,
od 16.4.2004 zavádzame nový systém odosielania pošty cez naše servery. Pokiaľ používate na odosielanie pošty server mail.atlantis.sk prípadne mail.(vasastranka).sk, je potrebne vo Vašom poštovom programe nastaviť tzv. SMTP autentifikáciu. V programe Outlook Express nastavíte túto voľbu cez nastavenia účtov. V nastaveniach účtov zvoľte záložku "servery" (servers), a zakliknite "Odchodzí server vyžauje prihlásenie" (My server requires authentication). Prihlasovacie údaje (meno a heslo) pre SMTP server (odchodzia pošta) sú rovnaké ako používate pre server príchodzej pošty (POP3/IMAP).
Naše servery sú pripojené rýchlosťou 100 megabitov na Slovensko aj do sveta, čo zaručuje optimálnu rýchlosť zobrazenia stránok hosťovaných u nás. Využívame služby štyroch rôznych internetových providerov, čím je zabezpečená permanentná dostupnosť a kvalita našich služieb. V blízkej budúcnosti bude konektivita zvýšená až na 1 gigabit do Slovenského peeringového centra (SIX)
Plánujete otvorenie svojej WWW stránky, no obávate sa, že vám niekto obsadí doménu? Máte svoju stránku a chceli by ste ju mat pristupnu aj pod inou WWW adresou? Chcete si zjednodušiť správu DNS záznamov pre svoje stránky? Prichádzame s novou ponukou: DNS Park! Získajte plnú moc správcu svojho vlastného doménoveho záznamu jedným klikutím - o všetko ostatné sa postaráme my!
Vážení klienti, v rámci našeho programu starostlivosti o zákazníkov prinášame novinky a vylepšenia nami poskytovaných služieb. Okrem novej služby DNS Park sme sa rozhodli znížiť ceny za balík DELTA, rovnako zlacenli poplatky za SHELL konto a navyše rozširujeme diskový priestor pre najpopulárnejší balík Beta - 200MB! Toto rozšírenie sa týka aj našich doterajších zákazníkov. A k tomu všetkému prinášame bezplatne pre všetky hostinové balíky antivírovu ochranu prišlej pošty a unikátny antispamový filter, ktorý vás zbaví otravnej nevyžiadanej reklamy!
Konečne ste sa dočkali! Nemohli ste mať doteraz svoju WWW stránku na vlastnej doméne, nakoľko nie ste podnikateľom a nemáte IČO? Týmto problémom je koniec! Odteraz môže mať svoju slovenskú doménu každý! Za ročný poplatok 600,- Sk (čo je konečná suma, nakoľko nie sme platcami DPH) si teraz môžete objednať vlastnú slovenskú doménu! Buďte kreatívny a zaregistrujte si vlastnú .sk doménu ešte dnes, s bezkonkurenčnou ponukou webhostingu priamo od nás!
Chcete vidieť, čo je "za" týmito stránkami? Ako vyzerá reálna administrácia domén, ako sa nastavujú FTP účty, ako sa vytvárajú e-mailové schránky? Nekupujte mačku vo vreci - ponúkame vám demonštračnú verziu nášho Control Centra! Vyskúšajte si sami eleganciu a obrovské možnosti, ktoré vám ponúkame na vzorovej ukážke kontrolného centra - pozrite si, ako bude vyzerať váš "veliteľský mostík"!

Poznámka: Všetky uvádzané ceny sú bez DPHNastavit SuperHosting.SK ako Home Page | Pridať medzi obľúbené | Kontaktné informácie
© Atlantis Systems, s.r.o.