Ponuka spolupráce

      Ak vlastníte navštevovanú internetovú stránku alebo ste nezávislý web dizajnér, ponúkame vám možnosť pravidelného príjmu. Navyše obohatíte svoju ponuku o novú službu, ktorú môžete poskytovať svojim klientom alebo návštevníkom.

Iba s nami získate pravidelné provízie z platieb zákazníkov ktorých nám odporučíte, alebo ktorí sa prihlásia z vašej stránky. Provízie nie sú jednorázovou záležitosťou - svoj podiel získate z každej platby každého odporučeného zákazníka. Takto dosiahnete pre seba bez väčšej námahy pravidelný príjem.
Partnerstvom s nami nestratíte ani korunu - môžete len získať.


Ponuka pre nezávislých web dizajnérov

      Pokiaľ pracujete ako web dizajnér alebo vývojár, bude pre vás výhodné ponúknuť svojmu klientovi web hosting vami vytvorenej stránky u nás. Môžete sám registrovať svojho klienta do našeho systému, a starať sa o údržbu, aktualizáciu a správu stránok.

- ponúkame partnerskú zľavu na hostingové služby, tzn. naše služby budete nakupovať lacnejšie, a svojim zákazníkom môžete fakturovať naše konečné ceny prípadne so započítaním ceny Vašej práce (správa a údržba web stránky).


Umiestnite si na web odkaz na naše služby

      Ak umožníte návštevníkom Vašej web stránky prekliknúť sa na našu ponuku služieb, získate províziu z každej realizovanej objednávky takéhoto klienta. A to nie je všetko - províziu získate za všetky ostatné objednávky realizované pod kontom sprostedkovaného klienta, a taktiež za všetky obnovené služby (obnova hostingu na ďalšie roky, a pod.). Týmto spôsobom si môžete zabezpečiť pravidelný príjem.
Tento spôsob spolupráce je veľmi jednoduchý a spoluracovať môžete začať okamžite:
- zaregistrujte sa na našej stránke http://www.atlantis.sk/new.php
Vaše prihlasovacie meno bude odteraz slúžiť ako identifikátor partnera. Na svoju stránku umiestnite odklik v nasledovnom tvare:
http://www.atlantis.sk/?partner=prihlasovaciemeno
kde ako "prihlasovaciemeno" napíšete prihl. meno ktoré ste si zvolili v registrácii. V momente keď návštevník Vašej stránky klikne na tento odkaz, náš systém si ho 1 týždeň bude pamätať aj keby sa hneď nezaregistroval a neobjednal službu. Ak sa takýto návštevník po čase vráti na našu stránku a objedná službu, bude Vám prináležať provízia. Aktuálne zrealizované objednávky takto sprostredkovaných klientov si môžete pozrieť v Control Centre, tzn. ak sa prihlásite svojím prihl. menom a heslom a kliknete na ikonu "Provízie".


Ponuka pre prevádzkovateľov web portálov

Ak spravujete internetovú stránku na ktorej ponúkate viaceré služby, ponúknite svojim návštevníkom dodatočnú službu, na ktorej zarobíte!

Pri väčších projektoch zabezpečíme celé web rozhranie vo vašich farbách, s vaším logom a dizajnom. To znamená, že všetko bude integrované do vášho dizajnu. Od objednávkových formulárov, cez informačné stránky, až po webovú správu hostingu - Control Center. Tento spôsob spolupráce už v súčastnosti funguje na popredných stránkach slovenského internetu - www.POST.sk a www.SME.sk.

Nezabudnite, že čím viac klientov sa prihlási cez vaše stránky, tých väčší bude váš pravidelný príjem. Ako jední ponúkame provízie nielen z prvej platby, ale aj z každej ďalšej, ktorú zákazník realizuje.


Informujte sa o možnostiach a províznych podmienkach

      Podmienky spolupráce sú vždy vecou individuálnej dohody. Ak máte záujem, kontaktujte nás prosím na e-mail adrese: partner@atlantis-systems.sk
Nastavit SuperHosting.SK ako Home Page | Pridať medzi obľúbené | Kontaktné informácie
© Atlantis Systems, s.r.o.