Prečo náš webhosting?

Informácie o konektivite serverov

Naše servery máme umiestnené u troch rôznych poskytovateľov internetového prístupu, na ich chrbticových sieťach (back-bone). Webové stránky umiestnené u nás teda dokážeme ich návštevníkom zobraziť v najrýchlejšom možnom čase, kde čas načítania stránky závisí iba od rýchlosti, ktorou je daný užívateľ pripojený - dáta "od nás" sú poskytované plnou rýchlosťou.
Používaním infraštruktúry viacerých internetových poskytovateľov dokážeme poskytnúť garantovanú konektivitu pre vaše stránky, nezdieľanú s tisíckami iných webových stránok (prax extra-lacných poskytovateľov webhostingu je umiestniť tisícky stránok na zdielané pásmo napr. 10 Mbit, pričom poskytujú buď 'neobmedzený' alebo nereálne vysoký prenos dát. V praxi však vaše stránky na takom webhostingu budú veľmi pomalé.)
Súčasná dostupná konektivita serverov (stav k 1.6.2007) je nasledovná:

3x 1 Gbps do SIX (Slovenské peeringové centrum)
1x 1 Gbps do SITELIX (alternatívne peeringové centrum na Slovensku)
1x 1 Gbps do NIX (České peeringové centrum)
2x 1 Gbps do zahraničia
100 Mbps + 622 Mbps tranzit zahraničie.
V príprave je zvýšenie jedného z 1 Gbps konektov do SIX na 10 Gbps

(Gbps = gigabitov za sekundu, Mbps = megabitov za sekundu)

Kapacita prenosovej rýchlosti jednotlivých internetových providerov je do budúcnosti prakticky neobmedzená, pri potrebne vyššej priepustnosti je dokúpená ďalšia prenosová kapacita. Preto nemusíme obmedzovať rýchlosť stránok našich zákazníkov.

Dokážeme zabezpečiť aj hosťovanie projektov náročnejších na prenos dát alebo diskovú kapacitu (portály, download servery). O podmienkach sa prosím informujte e-mailom s predložením plánu projektu, odhladom návštevnosti a prenosu dát (prípadne s konkrétnymi štatistikami, pokiaľ sa jedná o už existujúci projekt ktorý momentálne prevádzkujete u iného webhostingu).

Nastavit SuperHosting.SK ako Home Page | Pridať medzi obľúbené | Kontaktné informácie
© Atlantis Systems, s.r.o.