Sponzoring projektov

Zaujímavým a zabehnutým projektom ponúkame web hosting zdarma. V prípade potreby sme ochotní na naše náklady zaregistrovať a udržiavať doménu pre projekt. Sponzoring ponúkame projektom, ktoré sú zaujímavé pre slovenský internet, a určené širšiemu spektru návštevníkov.

Stránka by mala spĺňať aspoň nasledujúce požiadavky:
  • - Denná návštevnosť min. 500 unikátnych IP
  • - Pravidelná aktualizácia stránky (na dennej báze), informácie za ktorými sa budú návštevníci pravidelne vracať
  • - Pekný, pohľadný dizajn stránky v rámci súčasných trendov
  • - Obsah určený rozmanitému spektru návštevníkov, prípadne stránka zameraná na IT, Internet a PC
Typicky môže ísť o stránku, ktorú momentálne prevádzkujete na free-hostingu (bezplatnom) prípadne platenom hostingu, ale nevyhovuje vám svojimi službami a spoľahlivosťou (bežné nevýhody freehostingu), prípadne chýbajú financie na zaplatenie domény alebo komerčného web hostingu.

V rámci sponzorovaného hostingu neakceptujeme stránky viacmenej uzavretých komunít ako napr. herné klany, rôzne fóra bez vlastého obsahu, stránky zamerané na warez a pod.

Ak máte záujem o náš sponzoring, napíšte nám pár slov o svojom projekte, a jeho súčasnú adresu. Po zvážení Vám pošleme naše vyjadrenie, a bližšie informácie o sponzoringu.
V každom prípade je potrebné prvý rok uhradiť poplatok za doménu. Ďalšie roky je možné mať aj obnovu domény hradenú našou spoločnostou, pokiaľ bude stránka úspešná a dôjde k realizácii objednávok na web hosting prostredníctvom zákazníkov odporučených z vašej stránky. V prípade mimoriadne úspešnej a navštevovanej stránky a realizácie väčšieho množstva objednávok je možné aj pravidelné vyplácanie provízii za zrealizované objednávky.


Nastavit SuperHosting.SK ako Home Page | Pridať medzi obľúbené | Kontaktné informácie
© Atlantis Systems, s.r.o.